Показано 1–16 із 47

TurboHD відеореєстратори

из 3 left-arrow

TurboHD відеореєстратори – це незамінний компонент, якщо ви плануєте встановити якісну, але не дорогу систему цифро-аналогового відеоспостереження. Розробником і розвитком даного стандарту відеоспостереження займається компанія Hikvision, тому turbo hd обладнання можна знайти тільки у цього виробника і його дочірніх брендів.

На даний момент, стандарт TurboHD дозволяє проводити обробку і запис відеосигналу в ультрависокому дозволі, аж до 8Мп, залишаючись при цьому значно доступнішими, ніж ip камери відеоспостереження.

Єдиний момент, про який необхідно пам’ятати, – в системі цифроаналогового відеоспостереження, відеореєстратор є невід’ємним компонентом, адже з його допомогою здійснюється обробка, запис і зберігання інформації.

Hikvision Turbo HD відеореєстратори: основні характеристики

Серед основних технічних характеристик, на які потрібно звертати увагу при виборі turbo hd відеореєстратора можна відзначити:

  • Кількість каналів запису – найбільшою популярністю користуються моделі, розраховані на 4, 8 і 16 камер відеоспостереження. Моделі з великою або нестандартною кількістю каналів використовуються на великих об’єктах і практично не застосовуються в домашніх системах безпеки;
  • Розподільна здатність відеозапису – важливий параметр, який показує, камери з яким дозволом запису підтримує реєстратор. На даний момент, більше половини hikvision turbo hd реєстраторів забезпечують максимальний запис 2 і 3Мп, але кількість моделей з 5 і 8Мп також стає більше;
  • Частота запису – впливає на якість відтворення зображення і показує наскільки плавно буде відображатися відео; Оптимальним «кінематографічним» значенням є частота 25 кадрів в секунду, проте на даний момент її підтримують лише камери з роздільною здатністю 2Мп (зрідка 3Мп) і нижче. А ось моделі камер з роздільною здатністю 5Мп і вище забезпечують частоту до 18 кад/сек, що, в іншому, абсолютно не впливає на якість безпеки, зате дозволяє отримувати вкрай деталізоване зображення навіть дрібних предметів;
  • Підтримка жорстких дисків – запис відео, що отримується з камер, в цифро-аналоговому відеоспостереження здійснюється на жорсткий диск, який встановлюється всередину hikvision turbo hd відеореєстратора. Сучасні моделі підтримують накопичувачі, об’ємом до 6, 8 і 10Тб, а якщо вам необхідно зберігати дуже тривалий архів відео, вибирайте моделі з підтримкою 2 HDD і більше;
  • Інтерфейси – за замовчуванням, кожен hdtvi відеореєстратор оснащений інтерфейсами для підключення камер спостереження, відеовиходами HDMI і VGA, а також аудіо роз’ємами для мікрофона і акустичної системи. З стандарту можна відзначити також Ethernet-порт і USB, а ось тривожні входи і виходи для підключення додаткових охоронних пристроїв, а також RS-інтерфейси зустрічаються тільки в більш дорогих моделях відеореєстраторів.

Hikvision Turbo HD відеореєстратори: додаткова функціональність

Сучасні цифро-аналогові відеореєстратори оснащуються додатковою функціональністю у вигляді підтримки камер відеоспостереження інших стандартів. Це можуть бути HDCVI, AHD, CVBS і інші популярні моделі, що значно розширює спектр використовуваного в системі обладнання, в тому числі сторонніх виробників.

Ще однією особливістю, яка впливає на підвищення якості обладнання є підтримка кодеків H.264+ і H.265. Їх цінність полягає в більш високого ступеня стиснення відео при збереженні оптимального HD-якості зображення. Це дозволяє істотно економити місце на жорсткому диску, що не економлячи на роздільну здатність відео.

Купити Hikvision Turbo HD відеореєстратор і дізнатися більше технічних характеристик про нього, ви можете в нашому інтернет-магазині newua.pipl.ua. Ну, а якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору і вам потрібна консультація технічного фахівця – просто зателефонуйте за номерами телефону, вказаним на сайті, і ми підберемо оптимальне рішення для ваших завдань.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані