Відображаються усі з 9 результатів

Сирени

Сирени – вкрай необхідні елементи охоронної сигналізації, які надзвичайно гучним звуком, а в деяких випадках і світловим оповіщенням здатні налякати потенційного правопорушника, що намагається проникнути в вашу квартиру, будинок або офіс.

Основними характеристиками будь-сирени охоронної сигналізації є її автономність і гучність звукового оповіщення, значення якої вказується в децибелах (дБ). Практично всі сучасні моделі мають показник в районі 100 дБ, чого цілком достатньо для відлякування потенційного порушника, а також оповіщення охорони або сусідів.

Принцип дії сирени охоронної сигналізації такий:

Як тільки датчики руху, відкриття або інший пристрій фіксують несанкціоноване проникнення в приміщення, вони передають сигнал на централь безпеки, а вона в свою чергу активує світлозвукову сирену.

Керування налаштуваннями сирени здійснюються за допомогою центрального пульта і можуть містити такі характеристики: гучність звучання, включення / відключення світлової індикації, тривалість звучання, індикація заряду батареї та інше.

Для захисту від злому, сирени використовують шифровані канали зв’язку, а від механічного впливу служить захист тампером – спеціальним пристроєм, який реагує на розтин або пошкодження корпусу.

Сирена для будинку так само може бути виконана в декількох варіантах корпусу:

  • внутрішній, підходить для більшості приміщень, має мінімальний захист від пилу і вологи, а також скромні розміри;
  • зовнішній – призначається для установки на вулиці або дворі, корпус виконаний, в більшості випадків, з металу і має надійний захист від дощу, вітру, спеки та іншої погоди. Може мати значно більші розміри в порівнянні з внутрішньої сигналізацією.

Сирена для офісу зазвичай має автономне живлення, яке складається або з акумулятора, або звичайних батарейок типу CR123A, що забезпечують безперервну роботу протягом довгого часу від року до 5 років, в залежності від частоти спрацьовування і обміну даними між сиреною і центральним хабом.

З найбільш популярних виробників сирен для систем сигналізації є компанії AJAX, Pyronix, Ezviz і інші, у яких якість виконання пристрою має ідеальне співвідношення з ціною.

Якщо вам необхідний надійний захист від проникнень в квартиру або офіс – варто звернути увагу на сирену для домашньої сигналізації, яка відлякає злодія і приверне потрібне увагу служби безпеки.

Купити сирени для квартири, будинку або офісу, ви можете в нашому інтернет-магазині newua.pipl.ua, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, а якщо ви сумніваєтеся у виборі – наші компетентні менеджери допоможуть підібрати ідеальне рішення для вашого завдання.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані