Ласкаво просимо в шоу-рум PIPL в Києві та Одесі!

Переглянути все Акції

Друзі, ми раді повідомити вам про розширення офлайн-мережі нашого магазину! Тепер ви зможете відвідати наш шоу-рум не тільки в Києві, а й в Одесі! У наших офісах ви зможете не тільки забрати своє замовлення, а й проконсультуватися з компетентними фахівцями з підбору обладнання, ознайомитися з модельним рядом найкращих рішень з безпеки від Dahua Technology, Hikvision, Ajax, NeoLight, IMOU, Ezviz, та інших торгових марок.

Також, не забувайте, що в нашому штаті присутні досвідчені інсталятори обладнання, тому наші рішення з відеоспостереження, охоронної сигналізації, домофонів, контролю доступу, можна замовити під ключ, з встановленням – якісно, недорого і оперативно. Ну а перші 10 клієнтів одеського офісу, які скажуть менеджеру кодове слово «ОДЕСА» отримають приємний подарунок від нашого партнера або спеціальну пропозицію на замовлене обладнання.

Знайти наш офіс в Одесі можна за адресою: вул. Генуезька 24Д, корпус 1. Перед візитом, уточніть наявність даного обладнання у менеджера по телефону +38067 177 40 11!

Ну а в Києві ми чекаємо вас в шоу-румі за адресою: пр-т Голосіївський 84 (ст.м. Голосіївська)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані