Показано 1–16 із 676

Камери відеоспостереження

из 43 left-arrow

Камери відеоспостереження – це одні з найпопулярніших охоронних пристроїв, які можна і необхідно застосовувати на об’єктах будь-якого рівня – від однокімнатної квартири до величезного торгового центру. З усіх систем безпеки, тільки камера спостереження здатна надати відео і аудіо візуальний контроль об’єкту, що охороняється практично з будь-якої точки світу.

Щоб правильно купити камеру відеоспостереження, тобто зорієнтуватися у різноманітті технічних характеристик, необхідно керуватися декількома простими правилами:

 • Правильно вибрати місце установки;
 • Підібрати оптимальну роздільну здатність відеозйомки;
 • Визначитися зі стандартом;
 • Врахувати важливі характеристики зйомки.

Тепер кожну з цих особливостей розглянемо докладніше.

Камери відеоспостереження: вибір місця установки

Залежно від того, де плануються розміщуватися камери спостереження, їх можна розділити на кілька класів:

Купольні відеокамери, в переважній більшості випадків, встановлюються всередині приміщення, так як їм необхідна плоска поверхня для монтажу – стеля або стіна. Корпус таких камер, виконується з пластика, рідше металу завдяки чому їх вартість нижча.

Вуличні (bullet) відеокамери оснащуються корпусом циліндричної форми (звідси і назва – куля). Встановлюються, в основному, на вулиці або відкритому повітрі і мають захист від поганої погоди – дощу, снігу, морозу або навпаки, спеки.

Антивандальні камери відеоспостереження мають також купольних корпус, який виконаний із спеціальних матеріалів, що витримують значні силові навантаження. Таку камеру важко збити палицею або каменем, а встановлюються вони, наприклад, в під’їздах або громадських місцях.

Кубічні камери призначаються для внутрішньої установки, мають невелику вартість і досить широку функціональність – від апаратного датчика руху до підтримки хмарних сервісів.

Поворотні камери відеоспостереження обладнані сервоприводом, який обертає модуль з об’єктивом на необхідний оператору кут. Ці камери мають максимальну функціональність, але й вартість – також.

Камери спостереження: вибір роздільної здатності

Роздільна здатність – один з найважливіших параметрів, на який необхідно звертати увагу перед тим, як купити камеру відеоспостереження. На даний момент на ринку можна знайти камери з наступним дозволом зйомки:

 • Від 1 Мп до 2 Мп – такі моделі підійдуть для загального огляду приміщення або ділянки.
 • Від 3 Мп до 5 Мп – камери з високою деталізацією для важливих об’єктів – банки, каси.
 • Від 6 Мп до 12 Мп – камери понад широкої здатності для високої деталізації облич, автомобільних номер і інших важливих деталей.

Залежно від здатності зйомки, змінюється також вартість і характеристики записи. Наприклад, камери спостереження з роздільною здатністю від 8 Мп і вище рідко знімають з кінематографічної частотою кадрів – 25 кадрів в секунду і вище.

Також, не варто забувати про те, що разом із зростанням мегапікселів зростає і ціна камери відеоспостереження.

Стандарт камери відеоспостереження

Ще один важливий параметр будь-якої камери відеоспостереження – це її стандарт. Стандарт впливає в першу чергу на функціональність і вартість, а якість зйомки, останнім часом, знаходиться приблизно на однаковому рівні у всіх стандартів.

Отже, які стандарти камер відеоспостереження можна знайти на ринку України:

Мережевий (ip) стандарт відеокамер є найбільш досконалим – він функціональний і відрізняється кращою якістю відеозйомки. IP відеокамера може працювати самостійно, без відеореєстратора, а запис вести на ПК, віддалений сервер, в хмару або на карту пам’яті.

HDCVI і TurboHD стандарти є цифроаналоговими і володіють приблизно однаковою функціональністю. Розрізняються, в основному, роздільним дозволом запису і виробниками – Dahua Technology і Hikvision.

AHD відеокамери – це загальний цифро-аналоговий стандарт, який використовується багатьма торговими марками.

Аналогові відеокамери – найменш функціональні, але і найбільш бюджетні. В даний момент цей стандарт практично зник з світового ринку відеоспостереження, замістившись більш сучасними HDCVI, TurboHD і AHD.

Інші важливі характеристики камер відеоспостереження

Перш, ніж купити камери відеоспостереження з характеристиками, перерахованими вище, варто також звернути увагу і на інші важливі параметри:

 • Світлочутливість;
 • Фокусна відстань об’єктива;
 • Інфрачервоне підсвічування;
 • Частота запису;
 • Наявність інтелектуальних функцій;

Детальніше про ці характеристики ви можете дізнатися в блозі на нашому сайті, або уточнивши у нашого консультанта за телефоном 0442994700. Тепер підібрати камеру відеоспостереження для ваших цілей буде набагато простіше!

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані