Показано 1–16 із 86

IP відеодомофони

из 6 left-arrow

IP відеодомофони – це відносно новий тип системи контролю та управління доступом, який відрізняє практично безмежна функціональність і висока якість передачі інформації – як аудіо, так і відео. Судячи з назви зрозуміло, що ip домофон базується на мережевих технологіях, на відміну від стандартних цифро-аналогових систем.

Ще однією вагомою перевагою IP відеодомофонів є часта, але не обов’язкова підтримка технології Wi-Fi, що значно спрощує установку і налаштування обладнання.

IP відеодомофони: основні компоненти системи

Як і цифро-аналогова система домофон, ip домофон включає в себе наступний набір компонентів:

  • IP відеодомофон – головний елемент системи, який не тільки відображає всю інформацію, але і є координаційним центром. Домофон має вигляд планшета, який може бути оснащений кнопкової або сенсорною панеллю керування, а більшу частину корпусу займає екран. Зазвичай, ip відеодомофони можуть похвалитися досить великим і якісним екраном, діагональ якого стартує від 7 дюймів. Крім того, ip домофон може похвалитися цілим набором охоронних функцій, наприклад, ви можете підключити до нього камери відеоспостереження – в такому випадку він буде виступати своєрідним відеореєстратором, записуючим сигнал на карту пам’яті і монітором, що відображає відеосигнал. Також, деякі моделі підтримують підключення датчиків охоронної сигналізації – наприклад, руху або відкриття дверей / вікон, – в такому разі ip відеореєстратор виступає в ролі контролера йди хаба системи охоронної сигналізації.
    Ну і додатковою перевагою є підтримка мережевих технологій, що дозволяє управляти функціями всієї системи, а також контролювати відвідувачів з будь-якої точки світу, за допомогою смартфона, фірмового додатка і інтернету.
  • IP панель виклику – не менш важливий компонент системи ip-відеодомофони. Являє собою зовнішній блок з кнопкою виклику і набором компонентів, необхідних для контролю і спілкування з відвідувачем.

Перший за значимістю компонент панелі – ip камера відеоспостереження, що має мініатюрні розміри і високу роздільну здатність зйомки. У більшості випадків воно складає 1-2Мп (FullHD), чого цілком достатньо для детального огляду відвідувача і його ідентифікації. Камера також має нічне іч-підсвічування для зйомки в темряві і може працювати в режимі детекції руху.

Мікрофон і динамік для двостороннього аудіо зв’язку з відвідувачем – надзвичайно корисна охоронна функція, що дозволяє спілкуватися з гостем, не відкриваючи вхідні двері.

Міцний антивандальний корпус для захисту чутливих компонентів від пилу, вологи, впливу агресивних температур і зовнішнього впливу – злому або зриву.

Кабельно-провідникові витратні матеріали і блок живлення – необхідні для зв’язку ip відеодомофона і панелі виклику, а також подачі живлення для всіх компонентів.

IP відеодомофони: популярні виробники

IP домофон купити який сьогодні можна як на вітчизняному ринку, так і в світі представлений в широкому асортименті виробників. В Україні популярні кілька відносно недорогих і дуже якісних фірм-виробників:

  • IP домофон Dahua – пристрій, який проводитися одним зі світових лідерів систем відеоспостереження і відрізняється високими характеристиками як функціоналу, так і якості виготовлення, а також дизайну.
  • IP домофон Hikvision – обладнання лідера по виробництву відеоспостереження в світі, також відповідає високим вимогам стандарту систем безпеки і відрізняється збалансованими показниками вартості і якості.
  • IP домофон Slinex – один з найпопулярніших виробників систем ip і цифро-аналогових домофонів в нашій країні, який відрізняється багатою функціональністю і відносно доступною ціною. Дану компанію можна назвати одним з лідерів в даному сегменті СКУД. Такде, Slinex відрізняє найширший асортимент моделей як відеодомофонів, так і викличних панелей.

Купити IP відеодомофони, а також ip панель виклику, ви можете в нашому інтернет-магазині newua.pipl.ua, в якому представлені кращі представники даного обладнання. Також, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, ви отримаєте безкоштовну технічну консультацію від нашого інженера, яка дозволить вирішити будь-яку вашу задачу по системі контролю доступом.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані