Показано 1–16 із 41

HDCVI відеореєстратори

из 3 left-arrow

HDCVI відеореєстратори – це пристрої цифро-аналогового формату, розробником яких є китайська компанія Dahua Technology. Основною перевагою реєстраторів Dahua HDCVI є підтримка високого дозволу запису, широка функціональність і невисока ціна в порівнянні з ip цифровими реєстраторами.

HDCVI відеореєстратор: функціональність

HDCVI відеореєстратори прийнято розрізняти за кількома ключовими параметрами, серед яких необхідно відзначити:

  • Кількість підтримуваних каналів запису. Історично і технічно склалося, що переважна більшість відеореєстраторів можуть мати 4, 8, 16 або 32 каналів – тобто одночасна робота з такою кількістю відеокамер. Можливо, існують моделі з більшим числом підтримуваних камер, однак вони використовуються в нестандартних системах відеоспостереження з розгорнутою архітектурою.
  • Розподільна здатність запису. Залежно від запланованих або придбаних відеокамер, необхідно вибрати також дозвіл записи, він повинен бути таким же, як і в моделях камер або більше – якщо ви хочете в майбутньому оновлювати і модернізувати систему hdcvi відеоспостереження. Найбільш популярні HDCVI відеореєстратори Dahua мають дозвіл 4Мп, проте можна знайти моделі з записом до 8Мп.
  • Кількість і обсяг жорстких дисків. Одне з найголовніших завдань будь-якого відеореєстратора – проводити запис і зберігання відеоінформації на жорсткий диск. В даний час практично всі hdcvi відеореєстратори підтримують HDD об’ємом до 6 – 8 Тб. Ну а загальна кількість дисків, що встановлюються в цей пристрій може доходити до 4 і більше.
  • Частота запису. Від величини цього параметра залежить на скільки плавно буде відображатися відеозапис. Кінематографічна частота кадрів становить близько 24-25 кадрів в секунду, які забезпечують плавне відео без ривків. Відеокамери з великою роздільною здатністю – від 4 Мп і вище не в змозі забезпечити таку величину, їх швидкість зазвичай становить від 8 до 18 кадрів в секунду, через що відео може ніяк не цільним і нагадувати швидше прискорене слайд-шоу. Це ніяк не впливає на якість безпеки, в будь-якому випадку всю необхідну інформацію ви побачите, причому з досить високою деталізацією дрібних предметів.
  • Підключення аудіо пристроїв. Поряд з відеокамерами, відеореєстратор може і повинен підтримувати аудіо запис із зовнішніх мікрофонів, а також відтворювати звук на акустичну систему. Правове поле України має спірний момент в тому,  можна використовувати аудіо спостереження чи ні, однак про всяк випадок, можливість підключення аудіо апаратури повинна бути.
  • Додаткова функціональність. Відеореєстратори також можуть підтримувати безліч охоронних функцій, наприклад, здійснювати детекцию руху в кадрі і повідомляти про неї за допомогою миттєвих повідомлень на смартфон. Крім того, на задній панелі пристрою можуть розташовуватися інтерфейси для підключення USB-флешок, датчиків, сигналізацій і реле, пультів управління роботизованими відеокамерами, підключення зовнішніх жорстких дисків.

HDCVI відеореєстратор: формат XVR

З недавнього часу в лінійці цифро-аналогових реєстраторів Dahua HDCVI з’явилися так звані XVR моделі або, іншими словами, гібридні. Вони підтримують підключення до 5 стандартів відеокамер: HDCVI, AHD, TVI, CVBS і IP. Це означає, що ви можете підключати до реєстратора практично будь-яку відеокамеру, що відкриває додаткові можливості для модернізації та оновлення своєї системи відеоспостереження.

Ще одним нововведенням сучасних цифро-аналогових HDCVI відеореєстраторів стала підтримка формату відео кодування H.264+. Його особливість полягає в більш кращому стисненні відеозображення при збереженні вихідної якості картинки. Це дозволяє значно економити місце на жорсткому диску, зберігаючи відео в ультрависокому дозволі.

Купити HDCVI відеореєстратор, а також ознайомитися з їх технічними характеристиками ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину. А якщо ви сумніваєтеся в правильності свого вибору – просто наберіть нас за вказаними на сайті телефонами, і наші компетентні менеджери допоможуть вирішити будь-яку вашу задачу.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані