HDCVI відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DH-XVR7116HE-4KL-I

Артикул: 001692
0 out of 5
0 відгуків
  • Кількість каналів: 16 | Запис: 8 Мп | Частота 4K: 1 ~ 7 кад/сек | HDD: 1;
  • Підтримка ip-камер: 16 + 16 | ШІ | SMD Plus ;

HDCVI відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DH-XVR7116HE-4KL-I


або зателефонуйте за номером
+38 073 600 5002
чи напишіть нам на електронну адресу
order@newua.pipl.ua

Компанія Dahua Technology випустила свою нову серію XVR XVR5000-I / XVR7000-4KL-I з повним каналом SMD Plus, що дає користувачам перевагу модернізації AI. Ця серія була розроблена для зменшення помилкових спрацьовувань і витрат на стеження за людьми, таким чином приносячи велику цінність клієнтам в пошуку продуктів з точною сигналізацією людини / транспортного засобу для підвищення рівня безпеки на різних внутрішніх і зовнішніх об’єктах.

SMD Plus розроблений для забезпечення високоточних функцій інтелектуального виявлення руху з набором мікросхем AI. Оновлений з оригінальною технологією SMD, що працює на ЦП, новий SMD Plus використовує незалежний інтелектуальний чіп AI, завантажений новим алгоритмом глибокого навчання, що дозволяє підвищити обчислювальну потужність в 10 разів. В результаті SMD Plus може розпізнавати рухомі об’єкти і розрізняти людей і транспортні засоби, щоб ефективно уникати помилкових тривог, викликаних гілками дерев, комахами, тінями, вітром або іншими факторами навколишнього середовища. Тим часом користувачам дозволяється вибирати людей або транспортні засоби для відтворення, що значно економить час пошуку.

У порівнянні з продуктами для захисту периметра, які підтримують 2/4 каналу, Dahua SMD-plus XVR підтримують до 16 каналів, які підходять для внутрішніх коридорів, входів у відкритий парк і багатьох інших додатків, забезпечуючи один пристрій для повноцінного спостереження AI. Для тих користувачів HDCVI, які хочуть перейти на цю перевагу, проста заміна економічно вигідного кінцевого продукту – це все, що необхідно для насолоди HD-over-Coax з поліпшеною продуктивністю AI. Крім того, завдяки доданому блоку відстеження в реальному часі користувачі можуть чітко бачити виявлену мету на екрані і реалізовувати візуальне управління сигналами тривоги.

Разом з активною камерою стримування Dahua XVR5000-I / XVR7000-4KL-I може утримувати зловмисників, виявлених SMD Plus, з білим світлом і сиреною, активно захищаючи майно і заощаджуючи робочу силу. Крім того, попереджувальні повідомлення можна віддалено відправляти на додаток DMSS, встановлений на мобільних телефонах користувачів, що дозволяє їм завжди бути в курсі непередбачених ситуацій в будь-який час і в будь-якому місці. Ця інтелектуальна функція задовольняє вимогам безпеки всіх видів великих, середніх і малих об’єктів, уразливих для атак, таких як магазини, вілли, склади і т.д.

Заснована на запатентованої технології Dahua HDCVI, нова серія XVR включає SMD Plus, захист периметра і активне захисне з’єднання, щоб запропонувати користувачам додаткові переваги безпеки.

Характеристики
Кількість камер

16

Виробник

Тип

HDCVI відеореєстратор

Стандарт

HDCVI

Кількість HDD

1 × HDD

Серія

AI (Штучний інтелект)

Відгуків (0)
0.0
0
0
0
0
0
Залишиити відгук

Відгуків покищо немає

Будьте першим, хто залишить відгук на "HDCVI відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DH-XVR7116HE-4KL-I"

Встановимо та налаштуемо текст

Інструкції

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/piplua/pipl.ua/newua/wp-content/themes/piplsystems/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php on line 160
Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані