Акція: Місяць охорони і страхування на 250 000 грн у подарунок!

Переглянути все Акції

Друзі, наша компанія спільно зі службою охорони «Українські Охоронні Системи» (УОС) та страховою компанією ARX підготували для вас одну з кращих комплексних пропозицій для безпеки вашого житла*!

З 15 вересня при купівлі охоронної сигналізації Ajax на суму від 4 999 грн, ми даруємо стартовий пакет від УОС для швидкого і самостійного підключення до охоронної служби**!

Але і це ще не все: на додачу до стартового комплекту ви отримаєте один місяць безкоштовного користування послугою пультової охорони від УОС та страховий поліс для вашого житла на суму 250 000 грн від компанії ARX***.

При цьому страхування покриває не тільки ризик крадіжки або злому, але і наслідки комунальних аварій – потопу, пожежі, а також удару блискавки.

В акції бере участь обладнання Ajax StarterKit Cam Plus БілийAjax StarterKit Cam Plus ЧорнийAjax StarterKit БілийAjax StarterKit ЧорнийAjax StarterKit Plus БілийAjax StarterKit Plus ЧорнийAjax StarterKit Cam БілийAjax StarterKit Cam Чорний або інший набір обладнання Ajax на суму від 4 999 грн.

*Акційна пропозиція поширюється на охорону житлових приміщень – квартир, приватних будинків, котеджів. Комерційні приміщення не беруть участі в даній акції.

**Для самостійного підключення до послуги охорони «Українські Охоронні Системи» необхідно зателефонувати за номером телефону, вказаним на стартовому пакеті і повідомити номер SIM-карти.

***В акції беруть участь житлові об’єкти, що знаходяться в містах України з населенням понад 50 000 жителів. Виїзди здійснюють наряди поліції охорони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані