Акція: Безкоштовна установка сигналізації Ajax і 2 місяці охоронних послуг в подарунок!!

Переглянути все Акції

Шановні клієнти, з 6 червня 2019 року для всіх покупців охоронної сигналізації Ajax є можливість скористатися послугою безкоштовної професійної установки устаткування, а також отримати до 2 місяців безкоштовного обслуговування в охоронній компанії вашого регіону. Безкоштовна установка сигналізації доступна тільки в межах м. Київ, на установку в інших регіонах діє спеціальна акційна пропозиція (уточнюйте у менеджера по телефону).

В акції беруть участь комплекти обладнання Ajax StarterKit Білий, Ajax StarterKit Чорний, Ajax StarterKit Plus Білий та Ajax StarterKit Plus Чорний.

У разі, якщо наша компанія не зможе виконати монтажні роботи зі встановлення сигналізації в віддаленому районі, ми надамо спеціальну пропозицію на замовлення!

Детальні умови акції ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами, представленими на сайті newua.pipl.ua і newua.pipl.ua/ajax або електронною поштою order@newua.pipl.ua.

Монтажний відділ нашої компанії включає високопрофесійних фахівців з багаторічним досвідом установки охоронного обладнання та наявністю сертифікації від провідних світових виробників. Ми гарантуємо якість виконуваних робіт і надійну роботу обладнання!

Будь ласка, враховуйте це при замовленні. Всі подробиці за телефоном, вказаним на сайті, або електронною поштою order@newua.pipl.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1
Підказка.
Название группы полей 2
Підказка.
Название группы полей 3
Підказка.
Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Название группы полей 1 таб 2
Підказка.
Название группы полей 2 таб 2
Підказка.
Название группы полей 3 таб 2
Підказка.
Ваші контактні дані